Kadra

Wiktoria

Nazywam się Wiktoria Polakiewicz. Jestem położną od 2014 roku. Studiowałam na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jestem Specjalistką w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, a także certyfikowanym edukatorem kobiet w okresie laktacji. Ukończyłam również kurs z treningu mięśni dna miednicy Corefit®System. Obecnie pracuję w przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej. 

Moją mocną stroną jest mój upór. Dzięki niemu osiągam postawione sobie cele. Właśnie dzięki temu powstała szkoła rodzenia. 

W Pracy z pacjentkami cenię sobie rozmowę. Dzięki niej jestem w stanie poznać potrzeby i oczekiwania moich pacjentek. Jestem otwarta na każdą sugestię. Staram się sprostać wyzwaniom jakie są przede mną stawiane. 

Prywatnie jestem mamą, synka Kajtka i córeczki Florki. 🙂

W szkole rodzenia będę prowadzić zajęcia z przygotowania do porodu, porodu i połogu oraz zajęcia ćwiczeniowe,
bo przecież ruch to zdrowie!

Ela

Jestem położną nie tylko z zawodu, ale i z zamiłowania Ukończyłam studia położnicze na Uniwersytecie Rzeszowskim i otrzymałam w 2009r prawo wykonywania zawodu. Biorę udział w licznych kursach i szkoleniach ciągle aktualizując wiedzę w zakresie pediatrii i położnictwa oraz ginekologii. Jestem certyfikowanym edukatorem kobiet w okresie laktacji i ukończyłam kurs z treningu dna miednicy Corefit®System, a od 2023 roku jestem również Specjalistką w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.

Pracując jako położna rodzinna obejmuję opieką kobietę ciężarną, położnicę i maluszka który przychodzi na świat. W relacjach z podopiecznym zależy mi na budowaniu wzajemnego zaufania i szacunku. To co medykom czasami może wydawać się banalnym problemem, dla pacjentki jest poważną sprawą. I doskonale to rozumiem. Dzięki pracy nauczyłam się lepiej dostrzegać nie tylko problem medyczny ale również psychologiczny.

Prywatnie jestem mamą cudownych dzieciaków Laury i Huberta- bo bycie mamą to najważniejsza rola w moim życiu, a praca to moja pasja.

W stworzonej przez nas w szkole narodzin przeprowadzę Was przez tajniki porodu, zdradzę sekrety udanej laktacji oraz poinstruuje jak obchodzić się z nowo narodzonym małym człowiekiem. Liczę na to że dzięki tym spotkaniom każdy będzie mógł wejść w rodzicielstwo z mniejszym lękiem, a z zwiększoną pewnością siebie 🙂

Agnieszka

Lekarzem jestem od 2004r. Ukończyłam PAM w Szczecinie. Obecnie pracuję w przychodni lekarza rodzinnego AGAMED, gdzie dzielę się wiedzą i doświadczeniem podczas wizyt z małymi i dużymi pacjentami.

Stale poszerzam swoją wiedzę w zakresie pediatrii uczestnicząc w konferencjach i zjazdach PTP oraz prenumerując czasopisma medyczne.

Jestem osobą pogodną, cierpliwą i łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki chłopców. Mój dom tworzą również nasi przyjaciele: trzy psy, dwie papugi i wąż 🙂

Na zajęciach w szkole rodzenia przedstawię Wam pierwszą pomoc przedmedyczną i opowiem o profilaktyce zdrowotnej niemowlęcia. Wspomnę również o kamieniach milowych w rozwoju Waszego dziecka.